Design
Активності та туристичні магніти
Ваш візит до OBRIY holiday village може бути настільки енергійно насиченим чи заспокійливим, наскількиви вирішите власноруч.
Активності
Для тих, хто хоче спланувати насичений пригодами день, ми готові на ваш розгляд запропонувати багато варіантів активних заходів, доступних у нашому комплексі.Насолоджуйтесь неквапливою велосипедною прогулянкою, або захопливою їздою верхи по спеціально розробленим лісовим маршрутам, киньте виклик своїй другій половині у матчі з настольного тенісу або, спробуйте героскутери та інші пропозиції щодо розваг на відкритому просторі, якщо ви хочете більше часу провести на свіжому повітрі. Варіанти дозвілля варіюються від найпопулярніших піших прогулянок до таких активних заходів, як плавання в басейні, волейбол, баскетбол, або просто розслаблене читання книг у затишному куточку, тощо.
Оренда човна
Твоя неспішна водна прогулянка. Відмінний спосіб розслабитися за розмовою під час поїздки по Ворсклі.
Туристичні магніти
Опішня - столиця українського гончарства, край видатних майстрів ти глиняних шедеврів.

Розкішна природа, неповторні ланшафти, значна кількість археологіних та архітектурних пам'яток, культурних центрів дають можливість для створення екскурсійних маршрутів саме через Опішню. Тут панує гостинна атмосфера: мальовнича природа, привітні люди та найцікавіші локації.

Окрім гончарства, край славиться автентичними та самобутніми об'єктами культурної спадщіни. Пропонуємо дізнатися про них більше та насолодитися відпочинком в туристичній Опішнянській громаді.
Події
The lives of two mob hitmen, a boxer, a gangster’s wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
Опішня СливаФест
Graphic design is the process of visual communication and problem-solving
Opishnia Trail
Information architecture is the art and science of structuring and organizing information
Національний фестиваль гончарства
It is a form of solution-based thinking with the intent of producing a constructive future result
Маєш запитання чи потрібна допомога з бронюванням?
Ми завжди раді допомогти!