Design
Активності та туристичні магніти
Ваш візит до OBRIY holiday village може бути настільки енергійно насиченим чи заспокійливим, наскількиви вирішите власноруч.
Активності
Для тих, хто хоче спланувати насичений пригодами день, ми готові на ваш розгляд запропонувати багато варіантів активних заходів, доступних у нашому комплексі.Насолоджуйтесь неквапливою велосипедною прогулянкою, або захопливою їздою верхи по спеціально розробленим лісовим маршрутам, киньте виклик своїй другій половині у матчі з настольного тенісу або, спробуйте героскутери та інші пропозиції щодо розваг на відкритому просторі, якщо ви хочете більше часу провести на свіжому повітрі. Варіанти дозвілля варіюються від найпопулярніших піших прогулянок до таких активних заходів, як плавання в басейні, волейбол, баскетбол, або просто розслаблене читання книг у затишному куточку, тощо.

Екскурсія на малинові поля

Що спільного між горами та відпочинком в OBRIY? Підйоми й спуски, нереально дивовижні види... А ще і ягоди на схилах!

Не так далеко від будиночків є схил засаджений малиною, і не розказати про нього тобі ми не маємо права. Ми домовились про унікальну можливість для гостей OBRIY потрапляти туди, а ще більше про можливість назбирати ягід. Бо де ще можна побачити таку величезну плантацію?

Вело прокат

Хочеш додати трохи пригод на свою відпустку? Орендуй наші велосипеди і вирушай у захоплюючу велопрогулянку досліджувати сосновий ліс і поля по околицях полтавської області. Це буде одне з твоїх кращих вело-пригод в житті.
Оренда гамаку
В атмосфері дубового лісу ти пізнаєш тіло і укріпиш свій дух. Під час відпочинку у гамаку свіже лісове повітря допоможе тобі максимально розслабитися.
Оренда BBQ
Хочеш додати трохи пригод на свою відпустку? Орендуй наші велосипеди і вирушай у захоплюючу велопрогулянку досліджувати сосновий ліс і поля по околицях полтавської області. Це буде одне з твоїх кращих вело-пригод в житті.
Оренда човна
Твоя неспішна водна прогулянка. Відмінний спосіб розслабитися за розмовою під час поїздки по Ворсклі.
Замовити
Туристичні магніти
Опішня - столиця українського гончарства, край видатних майстрів ти глиняних шедеврів.

Розкішна природа, неповторні ланшафти, значна кількість археологіних та архітектурних пам'яток, культурних центрів дають можливість для створення екскурсійних маршрутів саме через Опішню. Тут панує гостинна атмосфера: мальовнича природа, привітні люди та найцікавіші локації.

Окрім гончарства, край славиться автентичними та самобутніми об'єктами культурної спадщіни. Пропонуємо дізнатися про них більше та насолодитися відпочинком в туристичній Опішнянській громаді.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному

ЕтноСадиба "Лялина Світлиця"
Сторожова вежа
Козацький хест Филона Лихопія
Криниця громовиця
Різдво-богородичний церква (с.Малі Будища)
Пам'ятник Антону Лукичу Омельченку
Дуб в Міських млинах
Котове - батанічний заказник
Глинський фавор
Керамічний базар
Більське городище
Музей українського весілля (Великі Будищі)
Ландшафтний парк "Диканський"
Події
The lives of two mob hitmen, a boxer, a gangster’s wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
Опішня СливаФест
Graphic design is the process of visual communication and problem-solving
Read more
Ask for price
Opishnia Trail
Information architecture is the art and science of structuring and organizing information
Read more
Національний фестиваль гончарства
It is a form of solution-based thinking with the intent of producing a constructive future result
Read article
Маєш запитання чи потрібна допомога з бронюванням?
Ми завжди раді допомогти!