Programs

досягніть цілковитої гармонії та спокою з нашими програмами, розробленими психологом, для тілесного та ментального перезавантаження.


Твій шлях до глибокого відновлення ментального стану в OBRIY. Підбірки медитацій, тренувань з йоги, найкращих місць сили та питань для глибокої рефлексії стануть найкращим доповненням до твого відпочинку в Obriy.Замовити
Комплексна програма, що включає в себе сеанс травяного масажу, відвідування SPA, а також програму "MENTAL RESET №1". Спостерігайте за пташками або насолоджуйтесь особливою медитацією, створеною для гостей комплексу або просто відпочиньте у гамаку, слухаючи звуки лісу. Програма створена для досягнення цілковитого перезавантаження та розслаблення вашого тіла та розуму.


Замовити
Насолоджуйтесь велосипедними прогулянками, іграми в бадмінтон чи фрісбі, влаштуйте собі пікнік на природі та відкрийте для себе особливий творчий бокс-сюрприз, який допоможе вам відкрити в собі нові здібності та надихнутися творчістю. Програма ідеально підходить для активного відпочинку та оновлення як тіла, так і розуму. А розслабитися після таких активностей допоможе класичний масаж та медитація, створена спеціально для "Обрію"
Замовити
Маєш запитання чи потрібна допомога з бронюванням?
Ми завжди раді допомогти!